Fotografia maszyn i urządzeń

Fotografia maszyn i urządzeń

Firmy produkcyjne zwiększają swoją wiarygodność i poprawiają wizerunek prezentując specjalistyczne maszyn, urządzenia i stanowiska produkcyjne, którymi mogą się pochwalić.
Pokaż klientom najnowocześniejsze technologie, dzięki którym wyprzedzasz konkurencję.

Zajmujemy się fotografią głównie na terenie Słupska, Ustki, Darłowa, Jarosławca, Koszalina, Sławna.
Jeśli jesteś z poza okolicy nie przejmuj się fotografujemy na terenie CAŁEJ POLSKI - dojedziemy do Ciebie.

Firmy produkcyjne zwiększają swoją wiarygodność i poprawiają wizerunek reprezentując specjalistyczne maszyny i urządzenia. Świadczą one o profesjonalizmie i prestiżu. Dzięki zdjęciom potencjalny klient może zobaczyć jak dobrze firma jest zaopatrzona niż tylko wierzyć słowom napisanym, gdzieś na stronie. Udokumentowanie swoich maszyn i urządzeń w profesjonalny sposób może spowodować, że klient chętniej wybierze naszą ofertę niż konkurencji, gdzie ma mniej informacji na temat jej możliwości.

Jak długo trwa sesja fotograficzna maszyn i urządzeń?

Przy sesji zdjęciowej, w której mamy około 4 - 5 urządzeń sesja trwa do ok. jednej godziny. W przypadku większej ilości zdjęć czas się wydłuża i może potrwać nawet do kilku godzin.

Jak należy przygotować maszyny i urządzenia do zdjęć?

Maszyny i urządzenia powinny być dokładnie wyczyszczone a wszystkie elementy szklane jak lustra, szyby umyte aby nie było na nich smug i odcinków palców. Wszystkie zbędne elementy i rzeczy powinny być schowane. Uszkodzone lub niekompletne wyposażenie powinno zostać wymienione. Dzięki temu na zdjęciach maszyny będą ukazywane w jak najlepszym świetle.

Jak należy przygotować miejsce do zdjęć?

Zakład lub firma, w której będzie odbywała się sesja fotograficzna również powinien być przygotowany. Miejsce fotografowane powinno być wysprzątane bez zbędnych elementów oraz rzeczy osobistych. Jeśli do zdjęć będą pozować również pracownicy powinny być oni odpowiednio ubrani (jeśli wymaga tego praca) pod względem BHP. Takie zdjęcia nie tylko ukarzą firmę w dobrym świetle ale również podkreślą jej dbałość oraz profesjonalizm.

IMG_1265a

 

Kto pyta nie błądzi