Fotografia portretowa

/Fotografia portretowa
Fotografia portretowa bendar 2017-07-27T22:41:57+00:00

 

Fotografia portretowa 

 

 

porter2
Fotografia portretowa to sztuka przedstawienia postaci. Jednym z podejść przy tym rodzaju fotografii jest skupienie się na wyglądzie i sylwetce ciała tak by oddać ją w jak najlepszy sposób. Drugim podejściem jest ukazania charakteru. Dopatrzenia się w osobie, w jej wyglądzie cech, z którymi się ona kojarzy. Oczywiście można łączyć te dwie opcje. 

Podczas sesji ważna jest współpraca modela z fotografem oraz rozluźnienie atmosfery. Warto wykorzystać do tego muzykę i robić zdjęcia w trakcie jej grania. Model i fotograf dla lepszego odwzorowania postaci na zdjęciach powinni się lepiej poznać, tak by fotografowanie po pierwsze nie było „sztywne”, po drugie dobrze ukazywało cechy charakteru modela lub to czym model się zajmuje.

Fotografia portretowa to świetnie przeżycie dostarczające miłych wspomnień. Warto zrobić sobie lub komuś taki prezent.

Fotografię portretową możemy wykonać u Ciebie lub w Twoim miejscu, w którym doskonale się odnajdujesz z rekwizytami, które Ciebie dotyczą. Na przykład, jeśli jesteś muzykiem może warto ukazać twoją osobę z gitarą w ręku lub na tle sprzętu. Dodatkowo jeśli kochasz naturę, miejscem mógłby być park lub las. Podsumowując na zdjęciu zostanie pokazany muzyk na tle natury, co może już coś o nim powiedzieć.

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a śmiało skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Kto pyta nie bładzi!