Fotografia maszyn i urządzeń

///Fotografia maszyn i urządzeń
Fotografia maszyn i urządzeń bendar 2017-11-07T09:24:03+00:00

Fotografia maszyn i urządzeń

Zakłady produkcyjne zwiększają swoją wiarygodność i poprawiają wizerunek prezentując fotografie parku maszynowego, urządzenia i stanowiska produkcyjne, którymi mogą się pochwalić.
Pokaż klientom najnowocześniejsze technologie, dzięki którym wyprzedzasz konkurencję. Odpowiednie zdjęcie nie zdradzi szczegółów technicznych produkcji, a ukaże profesjonalizm i zaawansowanie technologiczne przedsiębiorstwa.

Dojeżdżamy do klienta oferując profesjonalne sesje zdjęciowe produktów, personelu, budynków oraz maszyn. Poza fotografią oferujemy również realizację spotów promocyjnych z wykorzystaniem ujęć z powietrza.

 

Firmy produkcyjne zwiększają swoją wiarygodność i poprawiają wizerunek prezentując specjalistyczne maszyny i urządzenia. Świadczą one o profesjonalizmie i prestiżu. Dzięki zdjęciom potencjalny klient może zobaczyć jak dobrze firma jest zaopatrzona niż tylko wierzyć słowom napisanym, gdzieś na stronie. Udokumentowanie swoich maszyn i urządzeń w profesjonalny sposób może spowodować, że klient chętniej wybierze naszą ofertę niż konkurencji, gdzie ma mniej informacji na temat jej możliwości.

Jak długo trwa sesja fotograficzna maszyn i urządzeń?

Mając doświadczenie w pracy z przedsiębiorcami z różnych branż, wiemy jak zróżnicowane są potrzeby na rynku. Staramy się zawsze być elastyczni i dostosować harmonogram i plan według oczekiwań klienta, nie zaburzając tym samym pracy zakładu.

Jak przygotować się do sesji?

Dobre przygotowanie usprawnia współpracę i poprawia efekt. Mając na uwadze promocyjny charakter sesji, warto odpowiednio przygotować „plan zdjęciowy” jakim będzie Państwa zakład. Maszyny i urządzenia powinny być dokładnie wyczyszczone a wszystkie elementy szklane jak lustra, szyby umyte aby nie było na nich smug i odcisków palców. Wszystkie zbędne elementy i rzeczy powinny być schowane. Uszkodzone lub niekompletne wyposażenie powinno zostać wymienione. Dzięki temu na zdjęciach maszyny oraz Państwa firma zostaną ukazane w jak najlepszym świetle.

Zakład lub firma, w której będzie odbywała się sesja fotograficzna również powinien być przygotowany. Miejsce fotografowane powinno być wysprzątane bez zbędnych elementów oraz rzeczy osobistych. Jeśli do zdjęć będą pozować również pracownicy powinni być oni odpowiednio ubrani (jeśli wymaga tego praca) pod względem BHP. Takie zdjęcia nie tylko ukażą firmę w dobrym świetle ale również podkreślą jej dbałość oraz profesjonalizm.