Fotografia produktowa

Fotografia produktowa bendar 2018-08-07T07:37:42+00:00

Fotografia produktowa

Fotografia produktowa jest ważnym aspektem dla wszystkich firm oferujących sprzedaż lub produkcję towarów. Odpowiednio i profesjonalnie wykonana sesja produktowa potrafi zwiększyć sprzedaż nawet kilkukrotnie.

Oferujemy packshoty we własnym studiu oraz w siedzibie klienta. W ramach sesji przygotowujemy odseparowane ujęcia na jednolitym tle oraz aranżacje produktów.

Jak długo może trwać sesja produktowa?

W zależności od ilości produktów od godziny do nawet kilku dni. W przypadku zdjęć u klienta rozstawienie studia zajmuje od 15 – 30 min.

W jakiej formie dostarczone są zdjęcia?

Zdjęcia dostarczamy w formie elektronicznej na płytach DVD w bardzo wysokiej rozdzielczości lub na pendrivie klienta. Każde zdjęcie zostaje poddane starannej obróbce cyfrowej. Możemy również usunąć tło, co pozwoli wykorzystać zdjęcia w kampaniach i materiałach reklamowych. Służymy również pomocą w skompresowaniu zdjęć do zamieszczenia w Internecie (tak by strona ze zdjęciami nie wczytywała się zbyt długo). Dostarczamy również zdjęcia w palecie kolorów CMYK do druku.

Studio

Wykonujemy zdjęcia w naszym studio lub u klienta. Dysponujemy zestawem studia mobilnego oraz oświetleniem umożliwiającym nam dojazd do klienta i zorganizowanie sesji u Państwa w firmie. Maksymalny rozmiar fotografowanego przedmiotu to aż 2 x 2 x 2 m. Warto pamiętać aby do sesji wybrane były najlepsze jakościowo produkty, możliwie najlepiej wyczyszczone, bez defektów – pozwoli nam to wspólnie zmaksymalizować jakość.

Fotografia produktowa