Grafika i projektowanie 3D

///Grafika i projektowanie 3D
Grafika i projektowanie 3D bendar 2019-08-09T15:48:52+00:00

Grafika i animacja 3D

Kreatywne i techniczne projekty 3D pozwalają w pełni oddać szczegóły produktu.

Realizujemy projekty 3D mockupów, wizualizacji, rysunków technicznych i wielu innych kreacji w których potrzebna jest grafika i projektowanie 3D. Doświadczenie pozwala nam dobrać odpowiednią technologię zastosowania w różnego rodzaju projektach. Oferujemy projektowanie architektury, wizualizacji, modeli do animacji, wideo instrukcji i wielu innych.

Modele i grafika na potrzeby promocji oraz instruktażu.

Modelowanie 3D pozwala lepiej zobrazować odbiorcy skomplikowane zagadnienia. Grafika trójwymiarowa znajduje szerokie zastosowanie w branży budowlanej, motoryzacyjnej oraz wszędzie tam, gdzie dużą rolę odgrywa technologia. Odpowiednio przygotowane modele pozwalają pokazać przekrój elementów i dobrze przedstawić rozwiązania jakie oferuje Państwa firma.

Opracowujemy animacje 3D na potrzeby marketingu i wideo instrukcji. Wysokiej jakości animacja poprawia wizerunek firmy i sprawia, że odbiór materiału staje się pozytywny i pozostaje w pamięci. Skomplikowane zagadnienia stają się przystępne nawet dla odbiorców niezwiązanych z branżą. Animacja 3D i efekty specjalne mają szerokie zastosowanie w promocji oraz filmie. Świat grafiki 3D jest niemal nieograniczony.

Doświadczenie w wielu dziedzinach multimediów pozwala nam na odpowiedni dobór technologii w zależności od wymagań projektowych. Oferujemy przygotowanie materiałów do różnych zastosowań takich jak programy CAD, symulatory fizyki, prezentacje multimedialne oraz publikacja w sieci. Przywiązujemy dużą wagę zarówno do walorów estetycznych jak i technicznych aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni oraz nie przepłacali za zbędne rozwiązania.