Strony internetowe

//Strony internetowe
Strony internetowe bendar 2020-10-20T10:52:58+00:00

Strony internetowe i usługi WEB

Zajmujemy się tworzeniem stron, serwisów oraz sklepów internetowych od podstaw oraz dostosowaniem istniejących rozwiązań do wymagań klienta. Opracowujemy skrypty, modernizujemy systemy oraz wdrażamy zewnętrzne API na potrzeby indywidualnych projektów. Oferujemy consulting w sprawach związanych z usługami internetowymi. Dobry webmaster to full-stack developer – znający zagadnienia z dziedziny silników webowych po tronie serwera oraz przeglądarki. Współpracując z nami, mają państwo możliwość otrzymania pełnego produktu – od designu po silnik.

Dzisiaj witryna internetowa powinna być responsywna – zaprojektowana tak, by można ją było wygodnie oglądać na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach. Tworzymy strony www mając na uwadze nie tylko ich design ale i techniczne parametry mające wpływ na pozycję w wyszukiwarce (SEO) oraz wygodę obsługi dzięki przystępnemu interfejsowi i optymalnemu silnikowi.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz rozwiązań – małe strony internetowe takie jak strony wizytówkowe (one-page), przez blogi, showroomy, landing page, kończąc na serwisach i sklepach internetowych.

Oferujemy szereg usług związanych zarówno z tworzeniem i modyfikowaniem stron internetowych jak również audytem i wsparciem technicznym sklepów i serwisów internetowych. Dobieramy rozwiązania dla klientów lub tworzymy własne mając na uwadze specyfikę każdego przypadku.

Nasz zespół przygotowuje aplikacje zgodnie z najnowszymi standardami projektowymi oraz bezpieczeństwa. Jeśli potrzebują Państwo modyfikacji, usunięcia usterek lub optymalizacji strony lub serwisu internetowego, zapraszamy do kontaktu.

Certyfikat SSL pozwala na szyfrowane połączenie z Twoją stroną za pomocą protokołu HTTPS. Technologia ta jest niezbędna podczas logowania użytkowników czy obsłudze płatności online ale wpływa również korzystnie na ocenę witryny przez wyszukiwarkę Google.

Najnowsze wersje przeglądarek Firefox i Google Chrome ostrzegają użytkowników przed niebezpieczną witryną jeśli ta nie posiada szyfrowania przez https.

Skontaktuj się z nami – doradzimy jaki certyfikat wybrać oraz skonfigurujemy serwer do jego obsługi w kwocie od 50 zł.

Strony www
Strony www
Wybrane realizacje