Strony www

Strony www bendar 2018-08-29T07:57:17+00:00

Strony internetowe i usługi WEB

Zajmujemy się projektowaniem stron, serwisów oraz sklepów internetowych od podstaw oraz dostosowaniem istniejących rozwiązań do wymagań klienta. Opracowujemy skrypty, modernizujemy systemy oraz wdrażamy zewnętrzne API na potrzeby indywidualnych projektów. Oferujemy consulting w sprawach związanych z usługami webowymi. Dobry webmaster to full-stack developer – znający zagadnienia z dziedziny silników webowych po tronie serwera oraz przeglądarki. Współpracując z nami, mają państwo możliwość otrzymania pełnego produktu – od designu po silnik.

Dzisiaj strony internetowe powinny być responsywne – zaprojektowane tak, by można je było oglądać na komputerach oraz urządzeniach mobilnych. Tworzymy strony internetowe mając na uwadze nie tylko ich design ale i techniczne parametry mające wpływ na pozycję w wyszukiwarce (SEO) oraz wygodę obsługi.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz rozwiązań – małe strony internetowe takie jak wizytówki, przez blogi, showroomy, landing page, kończąc na serwisach i sklepach internetowych.

Certyfikat SSL pozwala na szyfrowane połączenie z Twoją stroną za pomocą protokołu HTTPS. Technologia ta jest niezbędna podczas logowania użytkowników czy obsłudze płatności online ale wpływa również korzystnie na ocenę witryny przez wyszukiwarkę Google.

Na dodatek najnowsze wersje przeglądarek Firefox i Google Chrome ostrzegają użytkowników przed niebezpieczną witryną jeśli ta nie posiada szyfrowania przez https.

Skontaktuj się z nami – doradzimy jaki certyfikat wybrać oraz skonfigurujemy serwer do jego obsługi w kwocie od 50 zł.

Strony www
Strony www
Zobacz wybrane realizacje